Edona James pozon nudo Edona James bëri shumë bujë të madhe kur u paraqit në disa emisione televizive, pasi që tregoi historinë e saj si tranvestiti i parë shqiptar. Edhe pse i ka ndryshuar të gjitha organet gjenitale, ajo poston foto të ndryshme.

Këtë herë në rrjetin social Instagram, ajo ka publikuar foto me një shoqe dhe dy shokë të cilët kanë pozuar nudo.

James, nuk heziton t’i tregojë të gjitha.Edona James pozon nudo

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here