Edona ende “single”Edona Llalloshi ende nuk ka arritur që të gjej ndonjë të dashur të ri. Sipas një burimi të afërt më këngëtaren ajo shumicën e kohës e kalon brenda shtëpisë, ndërkaq del nëpër qytet vetëm atëherë kur ka ndonjë koncert apo punë.

Vite me parë Edona u nda nga i dashuri i saj, ndërsa një rrahja në mes të saj dhe ish-burrit kishte ndodhur.

Pas kësaj, thashetheme të ndryshme kishin dalë nëpër media se fajtorë për ndarjen ishte burri i saj, por kishte edhe të tillë që thoshin se këngëtarja kishte qenë fajtore pasi e kishte tradhtuar.

“Edona ende është ‘single’ ndërkaq edhe pse ka oferta ajo ende nuk i ka pranuar”, ka thënë një burim i afërt me këngëtaren.

Nga ana tjetër Llalloshi ka realizuar një këngë gjatë kësaj vere dhe është e angazhuar edhe në fushatën elektorale të LDK-së. /BLUETOOTH/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here