edona dhe milotiEdona Llalloshi dhe Milot Llalloshi e ‘kall’ atmosferën në një darsem.

Në dasmën e një qifti nga Tërnovci ka kënduar sëbashku me vellaun e saj.

Nëpërmjet rrjeteve sociale ajo ka publikuar foto nga atmosfera atje ku shihet duke kenduar sebashku me te pranishmit aty .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here