Edita Sopjani vjen me baladëKëngëtarja Edita Sopjani ka kohë që nuk ka qenë në skenë.Ajo tash ka lansuar projektin “Ike Ti” që është një baladë.

Në videoklip të punuar nga XL Films ajo si gjithnjë shfaqet atraktive.

Tekstin e këngës dhe muzikën e ka punuar MTV records.

Kujtojmë se këtë baladë Edita e kishte paralajmëruar edhe në intervistën dhënë për numrin festiv të vitit të ri në Gazetën Zëri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here