Edi Rama i merr “peng” emisionin Ermalit… dhe një video sherriErmal Mamaqi ka publikuar në faqen e tij në Facebook një video, ku ai shfaqet me kryeministrin Edi Rama.

Ky i fundit është në studion e Mamaqit, për të marrë pjesë në emisionin e tij humoristik “6 ditë pa Ermalin”, i cili transmetohet ditën e premte në “T” në “Digitalb”. Por mes dy protagonistëve të videos ka një sherr…

Shihni pamje

https://www.facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official/videos/1320954004596795/?theater

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here