Në mesin e maturanteve të sivjetshme është edhe vajza e liderit të Nisma-s Fatmir Limaj.Për të përcjell vajzën e tij Leonitën në mbrëmjën e maturës ishte edhe vet Limaj, njofton Magazina.al

Për dallim të vajzave të politikanëve të tjerë siç është rasti i vajzës së Lutfi Hazirit, Leonita kishte të veshur një fustanë elegant, të bukur,dhe jo shumë i zbuluar.

Ky është postimi i plotë i Limaj në facebook:

 

“Sot me djalin tim Durimin dhe mbesën time Zarën, në përcjellje të vajzës time Leonitës në mbrëmje të maturës”, ka shkruar Limaj në Facebook, duke postuar edhe një fotografi të përcjellësve të Leonitës për në mbrëmjen e maturës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here