Edhe Tuna kopjon DafinënDikur ishin shoqe të ngushta ndërsa që tani nuk duan ta shohin njëra tjetrën. Fjala është për dyshen e famshme Dafina Zeqirin dhe Tunën të cilat së bashku me 2po2 sollën hitin e vitit 2010 “Vibe”.

Edhe pse ato më nuk flasin kjo gjë mesa duket nuk e ka penguar Tunën që ta bëjë një veshje të ngjashme me atë të dafinës, raporton Indeksonline.

Ajo ka performuar nën një fustan ngjyrë të zezë për trupi dhe pothuajse krejtësisht të hapur me shiritë të zi mbrëmjen e kaluar, kujtojmë gjithashtu se pothuajse të ngjashmin e kishte këngëtarja Dafina në vitin 2014 në Op Op Labi.

Edhe Tuna kopjon Dafinën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here