Edhe Sara Hoxha ledhaton “zogun” në plazhSara Hoxha, njëra prej trashëgimtareve të Top Channel, po kalon këto ditë pushimet dhe ka shkrepur disa foto nga bregdeti.

E dashura e prezantuesit Ledion Lico, është shfaqur shumë seksi në disa foto.Si kjo më poshtë, ku Sara – në stilin e Tunës – po e ledhaton zogun.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here