Edhe Rovena Dilo divorcohetKëngëtarja e njohur shqiptare Rovena Dilo dhe bashkëshorti i saj Florian Riza i kanë dhënë fund martesës së tyre.Pas gjashtë vitesh martesë, bashkëshorti i këngëtares, ish- futbollisti i Partizanit, ka bërë kërkesë ditën e djeshme në Gjykatën e Tiranës, për zgjidhjen e martesës mes tyre.

Nuk dihen ende shkaqet që e kanë shtyrë çiftin drejt divorcit, pasi deri në momentin e mësimit të lajmit për ndarjen, për lidhjen e tyre nuk ka pasur zëra për probleme.

Rovena Dilo dhe Florian Riza kishin disa vite të martuar, por çifti nuk ka pasur fëmijë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here