tunaTani ka përfunduar pritja e ëmbël për këngëtaren e njohur Tuna dhe bashkëshortin e saj Patrisin.

Ata mbrëmë u bënë prindër për herë të parë, transmeton Gazeta Express. Është ky Tiani i cili i bëri ata të lumtur. Urime e mesazhe të shumta kanë pranuar ata.

Roberti së fundmi në foton që ka postuar Patrisi ka thënë se Renee po e pret me padurim. ‘Tian loqka axhës mire se erdhe pot pret Renee me pa durim’, ishte ky komenti që kishte lënë ai./Gazeta Express/

Edhe Renee gëzohet për lindjen e Tianit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here