Nuk rresht kurrë së provokuari dhe befasuari Miley Cyrus.

Në javën e fundit këngëtarja ka përqafuar kauzën nudiste dhe në rrjetet sociale shfaqet e zhveshur.

E shtrirë në një shezllon në shkretëtirë dhe vetëm me qenin që i bën shoqëri, ylli i pop-it shfaqet plotësisht nudo, duke mbuluar gjoksin vetëm me një dorë.

Komentet dhe like nuk kanë munguar për këngëtaren, e cila shquhet për stilin e saj fare pa komplekse.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here