Edhe Paris Hilton pozon nudoKIM Kardashian dhe Miley Cyrus kanë pozuar për revistën Paper, por kësaj radhe është koha që ylli televiziv të “vjedh” shfaqjen.Paris Hilton, ka realizuar disa foto për numrin dimëror të revistën së njohur Paper, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Në pozat që janë realizuar, 34-vjeçarja paraqitet totalisht nudo nga pas me duart dhe këmbët në forma të ndërlikuara.

Paris ka ekspozuar linjat e saj super sexy, me ç’rast ka treguar se ajo ka forma fantastike.

Edhe Paris Hilton pozon nudo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here