Ka ditë që motrat Istrefi paralajmëruan se do të vijnë me një këngë të përbashkët, madje për fansat e tyre zbuluan edhe disa sekuenca të videoklipit në të cilin ishin duke punuar.

Por, tashmë duket se e kemi një datë të saktë se kur ky projekt i shumëpritur do të publikohet. Është Era ajo që në Instagram ka postuar një fotografi me datën 19/04, duke e etiketuar edhe motrën e saj këngëtare, Norën.

Skenat e klipit duken mjaft interesante dhe ne mezi presim ta shohim versionin final.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here