Por jo vetëm Bebe Rexha, Dua Lipa apo Era Istrefi ishin të pranishme në festivalin “Coachela’.

Një tjetër emër më i ri në muyzikë, ka prkur dhe shijuar atmosferën e këtij festivali. Anxhelina Hadërgjonaj ka tërhequr mjaft vëmëndje me praninë e saj edhe për veshjen seksi që kishte zgjehdur posaçërisht për t’iu pështatur atmospheres së “Coachela”.3 4 5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here