Edhe Luana Vjollca nuk “shpëton” nga trëndafilat e kuqPrezantuesja dhe këngëtarja seksi Luana Vjollca dihet se i ka shumë në qejf lulet.Luana për këtë Shën Valentin ka postuar një fotografi në Instagram me një lule në dorë, shkruan lajmi.net.

Në Snapchat ajo ka postuar edhe një video ku shihet duke ecur në petale të luleve duke zbuluar në fund një buqetë gjigande me trëndafila të kuq.

Luana nuk ka dhënë asnjë detaj lidhur me personin që i dhuroi këto lule asaj.

Edhe Luana Vjollca nuk “shpëton” nga trëndafilat e kuq

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here