luanaKëngëtarja Rihanna orëve të fundit është bërë temë e medieve rozë për shkak se është ndalur në rrugë dhe ka blerë misër të pjekur.

E një gjë të njëjtë e ka bërë sot edhe Luana Vjollca, shkruan lajmi.

Këngëtarja shqiptare pak më parë në Facebook e hodhi një foto ku shihej se po blinte misër të tillë. Kësaj fotoje ajo ia kishte lënë shkrimin që pyeste se kush do dëshironte një misër të pjekur.

A thua Luana dëshiron të ketë të njëjtën mënyrë jetese si Rihanna?

rihanna

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here