Edhe Linda Morina tallet me NoizynPas plagosjes së sotme të Noizyt dhe të Varrosit, janë dy fytyra publike që janë tallur me rastin, shkruan “Kosova Sot Online”.

I pari Stresi nga Shqipëria dhe pastaj Linda Morina nga Kosova.

Ja çfarë shkruan Linda Morina.

Edhe Linda Morina tallet me Noizyn

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here