Tani që është muaji i Shenjtë i Ramazanit dhe duke qenë se festa e Fitër Bajramit po afron, shumë njerëz zgjatin dorën për ata që nuk kanë.

E një nga këta persona bamirës është edhe Leonora Jakupi.

Përmes disa fotove të hedhura në rrjetin social Instagram/Instastory ajo ka falënderuar hoxhën Berat Shatri që e ka përfshirë në një iniciativë të tillë.

Padyshim që kjo foto përçon mesazhin: Ndihmo edhe ti!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here