Edhe Leonora Jakupi kopjonMegjithëse shquhet për stilin e saj në të veshur, Leonora Jakupi del të mos jetë gjithmonë origjinale.

Këngëtarja e njohur, e cila ditë më parë u nderua me mirënjohje nga Atifete Jahjaga, u përfol shumë rreth dukjes së saj në këtë ngjarje.

E veshur me të kuqe, Leonora del të jetë inspiruar nga bashkëshortja e Donald Trump, e cila synon që së shpejti të jetë zonja e parë e Shteteve të Bashkuara.

Shikoni fotografitë dhe ngjashmëritë e dukjes së tyre.

Edhe Leonora Jakupi kopjon

Edhe Leonora Jakupi kopjon

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here