Edhe Korabi i jep fund beqarisëShumë fytyra të njohura të estradës i kanë dhënë fund beqarisëKorab Shaqiri është këngëtari i radhës që është martuar në një ceremoni private vetëm me miqtë dhe familjarët.

Express ju sjell fotot e para të martesës kur Korabi po nisej për në Maqedoni për ta marrë nusen.

Ceremonia është organizuar nga kompania për organizimin e eventeve “Finesë”.

Edhe Korabi i jep fund beqarisë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here