33Duket se ky është viti i shkurorëzimeve.

Pas ndarjes së Angelina Joliet dhe Brad Pitt, mediat rozë amerikane po raportojnë edhe për një shkurorëzim.

Bëhet fjalë për Kanye West dhe Kim Kardashian, ku kjo e fundit ka lënë një takim me avokatët për të nisur procedurat e ndarjes me bashkëshortin, transmeton Telegrafi.

Raportet mes çiftit kanë lëkundje ditëve të fundit dhe ka disa ditë që ata nuk janë parë bashkë në publik.Mbetet të shihet në ditët në vijim se si do të rrjedhin gjërat rreth kësaj ngjarje, por ky vit mund të shpallet, si vit i ndarjeve VIP.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here