Edhe Kida tregon ‘zogun’ Këngëtarja Orhidea Latifi e njohur me nofkën artistike Kida, ka sjell një foto mbase nga fotosesioni i fundit që ajo ka realizuar.

Në ketë foto Kida duket shumë më ndryshe, madje vështirë edhe të njihet së është ajo, transmeton GazetaBlic.com

Kidës në ketë foto për pak sa nuk i zbulohet më shumë nga trupi i saj, ajo hap këmbët dhe breket i duken paksa!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here