Edhe Kadri Veseli me llogari edhe në Instagram Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli, nga sot i është bashkuar rrjetit social Instagram.

Veseli siç ka thënë pas insistimit të djalit të tij të madh dhe sugjerimeve nga Rinia Demorkatike e Kosovës, ka vendosur që të hap llogari edhe në Instagram, transmeton Magazina.al

“Pas këmbënguljes së djalit të madh dhe sugjerimeve të vazhdueshme të aktivistëve të Rinisë Demokratike të Kosovës vendosa që ta hap edhe unë një llogari personale në instagram. Ju ftoj të më ndiqni @KadriVeseliKS K.V”, ka shkruar Veseli në facebook.

Këto janë fotografitë e para që Veseli i ka publikuar në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here