3Çifti simpatik këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana janë njëri ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë.

Këto ditë si duket ata kanë vendosur të shkojnë në Shqipëri për pushime, transmeton Gazeta Express.

Këtë e ka bërë të ditur Ariana në profilin e saj në instastory ku ka publikuar fotografi nga pushimet.1 2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here