Edhe Eni Çobani rregullon vijat me photoshop Tashmë është bërë trend që personazhet e famshme në fotografitë e tyre të ndërhyjnë me photoshop.Jo të gjithë ia dalin të rregullohen dhe të mos lënë shenja të përdorimit të tij, transmeton Telegrafi.

Listës së shumë emrave të njohur që mashtrimet u dolën hapur, i shtohet edhe avokatja e njohur e emisionit “Shihemi në gjyq”, Eni Çobani.

Në një fotografi të hedhur së fundmi në rrjetet sociale, Eni duket e kuruar si në çdo puntatë të saj, por dera e shtrembëruar pas saj tregon se avokatja ka ndërhyrë për të rregulluar pamjen e saj.

Edhe Eni Çobani rregullon vijat me photoshop

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here