Edhe Beatrix pa mbathje në Top FestZogu i Tunës” bëri shumë bujë dhe këngëtaret e reja po përpiqen ta imitojnë.

Beatrix Ramosaj ka qenë e pranishme në Top Fest dhe gjatë performancës së saj është vënë re mungesa e të brendshmeve.

Mesa duket shembulli i suksesit të “zogut” të Tunës po shërben si frymëzim për këngëtaret e tjera.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here