Edhe Arbana prezanton babanë e sajPrezantuesja e njohur e ekranit shqiptar, Arbana Osmani, pa u nxituar po na njofton me familjarët dhe me më të dashurit e saj.

Arbana kohë më parë kishte shpërndarë një foto me nënën e saj, dhe duket se tash i erdha radha t’ia njohim edhe babanë e saj me të cilin duket se kanë marrëdhënie të mira si babë e bijë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here