Edhe Anjeza Maja po i shijon pushimet Moderatorja simpatike shqiptare Anjeza Maja është duke shijuar pushimet verore.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin social Instagram, ku shfaqet me flokët e shpupuritura dhe pa grim.

“Njësh me natyrën”, – shkruan ish-missi.

Edhe Anjeza Maja po i shijon pushimet

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here