Edhe Alketa Vejsiu nxjerr gjoksin!Prezantuesja shqiptare Alketa Vejsiu, shquhet si njëra ndër prezantueset më të suksesshme shqiptare, e kjo fal edhe oratoris së saj, transmeton orainfo.

Ajo më parë ishte njohur edhe si këngëtare, e ndër të tjera konsiderohet edhe si një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Edhe në rrjetet sociale ajo është aktive, me postime të ndryshme, ku kësaj radhe ka postuar një fotografi, ku gjëja e parë që bije në sy është eleganca e saj dhe gjoksi i ekspozuar pjesërishtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here