Edhe Agnesa Vuthaj përkrah prodhimet vendore Bukuroshja e njohur Agnesa Vuthaj, kohët e fundit po merr pjesë në aktivitete të ndryshme kulturore dhe artistike.Vuthaj, së fundmi ka shpreh gatishmërinë e saj për të përkrahur prodhimet vendore.

“MadeInKosova #event ne perkrahje te prodhimeve vendore dhe prodhuesve”, ka shkruar Vuthaj përbri fotos, transmeton Indeksonline.

Vuthaj ndryshe është e fokusuar më shumë në biznesin e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here