Ecclestone vazhdon të jetë sexyKjo është periudha e vitit kur të gjithë ne e ndjejmë veten paksa më të rënduar nga gjithçka që i kemi futur stomakut për Vitin e Ri, por duket se Tamara Ecclestone nuk e ka aspak këtë ndjesi.

Vajza e padronit të Formulës 1 tregoi fizikun e saj perfekt në plazhet e Dubait gjatë fundjavës.

31-vjeçarja kishte veshur një bikini-leopard, ndërkohë që po kalon disa ditë pushimi me bashkëshortin dhe vajzën e saj.

Ecclestone vazhdon të jetë sexy

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here