Heejj ciao juve dua te ju tregoj nje gje qe duhet me dit ju gjith shqiptaria se qka me ndodhi ne ulqin si me tradhtuan dhe si dola fitus vetem vet me gjysen e clubit dhe me policin civile qe nuk munden me realizu ate plan qka kishin mendu pershkaqe qe forca ime ishte sa 50 njerz dhe koci im i qelikt dhe trimeria ime ma e madhe se e skenderbeut me shum bindje e them dhe ka njerz qe kan shiqu qesht

Trimeria vetem vet me gjith plus me nje shtet te huaj. Ishte e shtune ne mbremje dhe nuk e kisha plan me dal por kisha plan me pi me nje femer aty ne hotel por paprit me thrret ai pronari i clubit dhe me thot ku je kingi un i i them jam ne hotel me thot te lutem qe vjen sonte ne club ma nderon clubin me qene ti ktu dhe u mendova i thash ok po vi.

Dhe kur jam nis per club se pari rruges plazha madhe per plazh te vogel ne drejtim aty posa kishte be ndeshje nje kerr dhe u blloku rruga dhe kolona madhe dhe ashtu gjith prej kerrev dulen jasht dhe un dola u afrova afer dhe kerri qitke shum tym dhe pluhur dhe asnje njeri nuk u afrojke afer per tiu ndimuar dhe i ndegjova nje ze prej dikujt publikut qe mos u afroni afer kerrit sepse mundet me eksplodu dhe un ashtu vetem vet u afrova te kerri dhe kerri ishte u kthym mbrap dhe shum katastrof dhe un hyra ne kerr mbrenda dhe e nxerra femren me shum veshtersi qe ishte krejt e gjakosur pastaj ne krahet e mi ja ofrova njerit prej publikut qe te dergoj ne spital dhe prap u ktheva te kerri per ti ndimu dhe ati djalit dhe prpa hyra ne kerr por ai ishte i zene kemba te volloni dhe njera dor jasht kerrit dhe deri ne fund vetem vet jam mundu pastaj mrriten policia dhe zjarrfikset dhe un ashtu krahet e mia i kisha krejt kuq nga ata dhe u nisa me kerr per drejtim te clubit dhe afer me nje dyqan hyra per ti pastruar duart krahet dhe pak garderoben etj e keshtu qe kur hyra ne club fillova me pi jack daniels dhe jager ashtu si shpejt se isha ende me mendje tek aksidenti dhe papritur afrohet nje femeerr qe pata pas ne kerr para dy nate dhe me fol dhe ashtu un ja kthej shishen e rakis per ta tushirat pas pak kohe un isha me shpin ka tavolina ime kur papritur ne tinz me sulmon se pari nje person i sigurimit ne clubit dhe ato ashtu e kam shty dhe mbledhen shum njerz dhe me sulmojn gjith un vetem vet pastaj ashtu sdi sa ka zgjat dhe tasht per ka dalja e clubit me gjith tum sulmu sigurimat e clubit stafi clubit krejt dhe shum meshkuj te tjer qka kan qene ne club si shiptar te ulqinit si malazez te ulqinit pastaj nuk mundeshin me gjith ata njerz tum sulmu nuk mundeshin me arrit ato qka kan mendu kur ne fund krejt jasht dhe i mbyllen dyert qe asnje njeri me nuk mundet me hy mbrenda as me dal jasht dhe un tasht isha jasht dhe afer deres ishin mbi 7 vet dhe shumica polici civile dhe un jasht me shum trimeri dhe me full forc prap qe nuk i njeva krejt ata mbrenda e kam hek maicen dhe prap kam be sulm me hy nmbrenda vet me gjith mu ballafaqu dhe aty jasht pastaj me kan sulmu edhe policia civil por as ata nuk mundeshin asgje me be dhe pastaj erdhe kombat e policis dhe me arrestuan dhe me futen ne burg dhe plus qka i kisha paret me vete me vjedhen dhe zingjirin e dores dhe ma kishin thy kerrin r8 gjamin e madh mbrapa te machina dhe krejt kjo ne fund dola edhe ne gjykat dhe me denoi gjykata me pare per qka me denoi as vet nuk e di dmth kjo eshte nje tradhti komplet e clubit e policis dhe e shum meshkujve mbrenda por asgje nuk arriten vetem vet me gjith ata njerz kryma frigacak meshkuj si p… E pufit dhe asnje shej nuk e kam askund por kjo qe un jam kyyyy poo apsolut kisha mendu qe duhet me ju largu ulqinit gjith sepse nuk ja vlen 98% jan meshkujt ma tradhtart dhe jan ata meshkuj ma frigacaket dhe jan ata meshkuj qe nuk e duan kosovarin as shqiptarin jan ata ulqinak shiptar qe me te kqi se ulqinakt malazez.

 

Mua kjo me ka ndodh por juve psh nje mashkull i kosoves klassik apo i shipris qka te bejn ata hh mundeni me dit vet se edhe shumica e femrav me kan thene edhe pak ata shok qe i kam ne ulqin me kan then ky vend nuk ka burra por krejt tradhtar jan dhe nuk ju dojn kosoven shiperin por kjo edhe pse jam fitus dhe asnjeher as qerpiku pam livrit me shum trimeri dhe shum strong asgje nuk arriten por eshte nje lajm qe un prej krejt atynve shum njerze e njoh vetem 1 deri ne 2 qe pastaj do e kryjm nje mission te gerrditshem ne emer te princvalentino corleone dhe ne emer te rinis tkosoves kam pun me do tradhtar dhe plus kam dal vetm mbas 2 nate te tjera e me jav q… P…. E nones p…. Dikujt edhe me ec per shqiperi por ishin mbyll neper shtepija krejt mduket kete e din dhe qe eshte be shum nervoz dhe i ka ardh shum inati dhe shum eshte merzit eshte sabri fejzullahu qe ma dha doren per trimerin dhe forcen qe isha vet me gjith ata njerz kunder meje dhe kjo do flitet se shpejti neper televizionet e kosoves dhe shiperis qe nuk na dojn dhe me ju largu ati vendi. Eejj do ecum me planin e gerrditshem. Rrespekt per ata dhe ato qe mdojn loveeee… Jo like jo koment ju lutem nuk dua like me kuptoni keshtu shkruan ne profilin e Vali Karleones ne Facebook.

Ja linkuhttps://www.facebook.com/KingValiCorleoneofficial/posts/417351034995200

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here