Në vitin 2015 kishte bërë bujë ndarja e reperit Agon Amiga me gruan e tij, Egzona Syla

Në atë kohë u tha se shkaktar i ndarjes ishin skenat e nxehta në videoklipin që reperi kishte bërë me modelen Afërdita Dreshaj, e ku kishte edhe skena të nxehta mes tyre.

Por duket se çifti gjithçka I ka lën të shkuarës dhe tashmë janë bërë përsëri bashkë, raporton Magazina.al

Burime të afërta me reperin, I kanë treguar portalit Magazina.al, se Agoni dhe Egzona ka kohë që janë bashkë dhe po kalojnë momente të mira.

Ndryshe, Agoni dhe Egzona ishin martuar në vitin 2013.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here