Modelja, Abigail Ratchford di të provokoje shumë herë.

Këtë e ka bërë edhe me pozën u fundit ku shfaqet e zhveshur duke mbuluar vetëm ”zogun”, shkruan IndeksOnline.

Nuk është hera e parë që modelja mbulon ”zogun” pjesët intime me ushqim, këtë e bënë çdo herë duke provokuar.

Por, ajo prapë vazhdon të mbetet mjaft e kërkuar dhe mjaft seksi me forma bombastike.14

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here