Këngëtarja dhe modelja Buleta është mjaft seksi, ajo shquhet për linjat tejet seksi trupore.

Së fundmi ajo ka realizuar këngën me këngëtarin e njohur Shemin dhe cila titullohet “Mbaje në mend” dhe është pëlqyer mjaft nga publiku. /GazetaBlic.com/6

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here