Rina Balaj po vazhdon me aktivitet e saj muzikore dhe koncerte.

Reperja e njohur, përditshmërinë e saj e ndan edhe me adhuruesit në llogarinë zyrtare të ‘Instagramit’

Rina edhe këtë herë përmes një imazh provokuese ka treguar se ndodhe në Tiranë me angazhimet e radhës.

E veshur në një fustan dypjesësh me ngjyrë vishnje, Rina dukej në top formë teksa theksoj të pasmet seksi dhe belin e hollë.

Ndryshe, Rina po shijon suksesin e projektit të fundit ‘Ilegal’ dhe ka paralajmëruar se shumë shpejt do të vijë me një bashkëpunim të ri.

Image

FOTO GALERI

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here