Martesa e këngëtares, Gresa Behluli bëri bujë të madhe në mediat rozë.

E gjatë kësaj kohe nuk kanë munguar imazhe e video të ndryshme nga Gresa qoftë nga kanagjeqi apo dasma.

Por, ajo që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve është se këngëtarja Behluli nuk ka publikuar asnjë imazh me bashkëshortin.

Një prej fansave e ka pyetur për bashkëshortin dhe Gresa ka aprovuar komentin e një tjetër ndjekësi i cili i propozonte që të kërkojë dasmën në Youtube për t’i parë së bashku.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here