Arjon Muça është një prej moderatorëve më të lakmuar nga femrat, e kjo për shkak të pamjes së tij tërheqëse.

Megjithëse nuk ka bërë ende publike ndonjë lidhje të mundshme dashurie, ai është gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe i rrethuar nga bukuroshe.

Vlonjati simpatik ka qenë i ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, ku ka deklaruar se i kanë ofruar 100 milionë lekë për një natë seksi, megjithëse diçka të tillë e konsideronte gafë.

Ai tha: “E kam bërë njëherë atë gafë. Ishte një gafë, nuk duhet përsëritur. Më kanë ofruar më shumë se një herë dhe unë thashë vetëm një herë”.

Arjoni për më tepër ka deklaruar se nuk do t’i refuzonte 100 mijë euro për të bërë seks me një femër të shëmtuar. Moderatori shtoi: “Po. 100 mijë euro bëjnë punë, nuk kam pse të bëhem hipokrit”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here