Kapuçi i vënë në kokën e këngëtares Genta Ismjali dhe stili i saj i ri, bionde me ngjyrën e flokëve na bëri përshtypje të gjithëve.

Por, nëse ju e krahasoni si ne, me këngëtaren Rita Ora dhe stilin e saj, i ngjan shumë. Por Genta Ismajli ka provuar dikur edhe aktrimin, siç ka aktruar edhe Rita Ora, kur ishte e vogël, e tani do të ketë sërish një rol të ri në serinë e famshme “90210”.

Por, një tjetër detaj që Genta donte ta realizonte e të bëhej e famshme në botë si Rita Ora, ishte tentimi i saj në muzikën botërore, por kjo ende nuk është realizuar. Por, stili i vajzave të muzikës se kush duket më “in”, ose cila duket më copy-paste, e vlerësoni ju më mirë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here