Këngëtarja Shyherte Behlulu, sot po merr shumë urime me rastine ditëlindjës së saj.

Këngëtarja e cila sot feston 55 vjetorin e lindjës, ka marr urime edhe nga “reja” e saj Learta, transmeton “Magazina.al”

“Shumë urime Ditëlindjen Mami, të uroj nga zemra shëndet dhe lumturi, Te Dua”, ka shkruar Learta në urimin e saj.

Ndryshe, Learta u bë e njohur për të gjithë pas dasmës me djalin e këngëtares, ku martesa e tyre ishte ndër më të komentuarat në media./Magazina.al/12

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here