E pabesueshme ku i lë Zanfina sutjenatE pa besueshme, por e vërtet. Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili ka publikuar një video ku shihet në makinë, e ndërkohë që pi cigare, tregon se ku i le “brusat”, shkruan “Kosovarja”.

Siç po e shihni, ajo i ka hequr në makinë dhe i ka varur në pasqyrë.

Zgjedhje e çuditshme.

E pabesueshme ku i lë Zanfina sutjenat

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here