7Për atmosferën në atë që mund të konsiderohet pa dyshim dasma e vitit, atë të familjes Salihu mbrëmë u kujdesën shumë emra të njohur

Kjo nuk kishte se si të ndodhte ndryshe kur dasma ishte e familjes së këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behluli.

Me përplot kolegë miq, mikrofoni i përksite mbrëmë përplot emrave të njohur përfshirë Afrim Muqiqin dhe Shkurte Gashi që e ka ndezur atmosferën në maksimum.

6

E Shkurta që ishte në rolin e mysafires, keq nuk ka mbetur as në aspektin monetar.

Prive.al ju sjell disa foto ku shihet se për këngët e performuara, këngëtarja e njohur ka marrë bakshsish mbase mijëra euro, aq sa më nuk i zinin tjera të dy duart. /Prive/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here