Blerona Zeqiri ka filluar të komentohet si një nga vajzat e ekranit me format më bombastike.

Blerona është prezantuese në “Rtv 21” prej shumë vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Blerona Zeqiri ka nisur të punoj pranë kësaj media në moshë të njomë, ndonëse përherë është dukur më e madhe, ndoshta për shkak te zhvillimit të hovshëm.

Megjithatë, edhe Blerona një herë e një kohë ka qenë fëmijë e adoleshente dhe është dukur tejet ndryshe.

Këtë e dëshmon edhe kjo foto, ku ajo shihet përkrah ish konkurrentit të “Big Brother Albania”, Bjordit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here