Këngëtarja Gjyste Vulaj më shumë se për këngët e saj, diskutohet për linjat trupore, që pavarësisht moshës, mbesin ideale, shkruan “Kosovarja”.

Por, duket që diçka ka ndryshuar në këtë pikë.

Në këtë foto të fundit, Gjystja duket shumë më e trash dhe pa linjat për të cilat njihet, shkruan “Kosovarja”. Ku ka mbetur eleganca e këngëtares? Ç’janë këto forma?

Me sa duket ka ardh koha për dietë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here