E pa besueshme Ronela Hajati i jep komplimente vetvetes!Ronela Hajati është padyshim një nga këngëtaret më të suksesshme të momentit.

Dhe këtë gjë nuk ka nevojë që kantautores t’ia thonë të tjerët, pasi ajo e di me siguri vetë.

Teksa ka publikuar një video në Snapchat duke ndjekur një nga klipet e saj ajo shkruan“Ça zemre që jam”.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja, të cilat do të publikohen gjatë muajve të ardhshëm. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here