Seveni është djali i dy këngëtarëve shumë të njohur në skenën e muzikës në Kosovë, Sunaj Saraqi dhe Vera Orucaj.

Reperi shqiptar është shumë i talentuar në muzikë dhe ka treguar se prindërit e tij e kanë ndihmuar me ide dhe i kanë trashëguar talentin.

Dhe tani, Seveni ka publikuar një fotografi teksa shfaqet me nënën e tij, imazh ky i realizuar kur reperi ishte fëmijë.

“Dashuria e jetës time”, ka shkruar ai.

Këngëtari Saraqi po vazhdon të jetë i angazhuar në muzikë i cili tash e një kohë është mes Kosovës e Amerikës. 

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here