Majlinda Zeka gëzon famë falë lidhjes me reperin e njohur e shumë të dashur për publikun Kastriotin i njohur si Majk.

Kjo lidhje nuk ka pasur jetëgjatësi dhe kështu çifti kanë ndarë rrugët, ndonëse nga kjo lidhje erdhi vogëlushi i quajtur Roan.

Majlinda tanimë më duket tejet femër tërheqëse, e shumë e bukur por a ishte gjithmonë kështu?

Këto janë vetëm disa fotografi që tregojnë se si bukuroshja dukej vite më parë, fotografi këto të cilat ju sjell Sovrani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here