E mbani mend Besa Çeku, ja si duket ajo sot Është një nga ikonat e moderimit në televizionet shqiptare.

Besa Çeku-Buçinca, të gjithë e njohim nga prezentimi i lajmeve në TVSH në kohën e luftës në Kosovë dhe më pas edhe në RTK, shkruan “Magazina.al” Ajo ka kohë që radhen e prezentimit ja ka lën brezave të rinj të moderatoreve, ndërsa vazhdon të punojë edhe sot në televizionin publik të Kosovës.

Në një fotografi të siguruar nga Magazina.al, Besa sot thuajse nuk ka ndryshuar fare edhe pse mosha duket se ka lën gjurmë.

E mbani mend Besa Çeku, ja si duket ajo sot

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here