Gjatë një bisede në emisionin “Prive” të Klan Kosovës, e pyetur për momentin më të keq të vitit këngëtarja Nora Istrefi (e cila sapo ka publikuar këngën hit që ne e kemi fiksim “Nora nuk o njisoj”) tregoi se momenti më i vështirë për të ka qenë pjesëmarrja dhe rrëmuja e krijuar në “Kënga Magjike”.

Në fakt, ajo nuk e tha me kaq thjeshtësi e mirësi ja prit ta kthejmë kasetën dhe t’jua shkruajmë fjalë për fjalë:

Përgjigjja e Norës:  Po bre ka pas vashtirsi pak… momenti i keq i vitit… Mir boll me ata far majmuna… Çka tha Majmuna? WOW! Patjetër vitin e ardhshëm do të jetë në finale, bile dhe çmim. Hahahaha! Sh2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here