Është ndër aktoret më të komentuara të serialit “O sa mirë” e që po vazhdon të merr vëmendjen e ndjekësve të shumtë edhe përmes rrjeteve sociale.

Arta Elezaj, apo e njohur tashmë me emrin nga seriali, Xhakarta, është padyshim një zonjushë e cila shumë shoqe të saj lë nën hije sa i përket pamjes dhe linjave të tonifikuara.

Por, duket se jo vetëm Xhakarta në familje është e bukura.

Përmes një fotografie në instagram ajo ka uruar motrën e saj Zanën, e cila vërtetë se është një bukuroshe që lë pa koment.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here